Munkatársaink
dr. Vaskó Péter

Online bejelentkezés az OrvostKeresek rendszerével történik, ami regisztrációhoz kötött!

Dr. Vaskó Péter kardiológus több évtizede foglalkozik kardiológiai betegségek diagnosztikájával, kezelésével. Szakmai pályája alatt volt osztálvezető főorvos, ambulancia vezető - így mindennapi gyakorlata van a kardiológiai betegségek - szívritmuszavarok, iszkémiás szívbetegség, szívinfarktus, szívelégtelenség, magasvérnyomás, érelmeszesedés - diagnosztizálásában, kezelésében, hosszú távú követésében. Szakmai tudását repülőorvostan szakvizsga elvégzésével, és a szakma gyakorlásával is mélyítette, ahol hivatásból adódóan kiemelten fontos a lappangó szívbetegségek kiszűrése, a betegségek megfelelő, magas szintű kezelése.

Panaszok, amikkel dr Vaskó Péterhez fordulhat:

  • szorító mellkasi fájdalom;
  • légszomj, fulladás;
  • szívdobogásérzés;
  • pulzuskihagyás.

Dr Vaskó Péter tanulmányai

1979  Semmelweis Orvostudományi Egyetem Általános Orvostudományi Kar - diploma megszerzése.

Szakvizsgái:

Dr Vaskó Péter kardiológus az alábbi szakorvosi vizsgákkal rendlekezik:

  • 1987 Belgyógyászat
  • 1998 Kardiológia
  • 2004 Repülő- és űrorvostan

Társasági tagságok:

Dr Vaskó Péter kardiológus az alábbi orvosi szakmai társaságokban tag:

  • Magyar Kardiológusok Társasága
  • Magyar Repülő- és Űrorvosi Társaság

Dr Vaskó Péter kardiológus magánrendelése Budapesten az Ostrom utca 16. alatt.


Kapcsolódó cikkeink


Orvos válaszol

Orvos válaszol - Varga Dóra

Ostrom u. 16.

Tiszteltem!

47 éves nő vagyok, kb. 10 éve van enyhe vérnyomás problémám. Ez eddig rendben is volt tartva, eddig szedtem: reggel 50 mg lavestra és egy 5 mg nebibeta. 20 napja volt 180, 190-es kiugrásom. Kaptam még gyógyszereket: reggel 100 mg. lavestra, 5 mg. nebibeta és estére kaptam 10 mg. lecalpint. Ezt 17 napja szedem. a kérdésem az lenne, hogy okozhat-e a lecalpin palpitáció érzést és szaporább szivműködést. A gyógyszert este 7-kor veszem be és 8,30 után olyan rossz mellkasi érzésem van. szapora és olyan erősen ver....Köszönöm a választ előre is.
Tisztelt Varga Dóra!

Nagyon ritkán, de előfordulhat , hogy szapora szívműködést okozhat a Lecalpin. Gyógyszermódosítást illetően kezelőorvosával kellene konzultálnia.

Üdvözlettel:
Dr. Sztancsik Ilona

Páciensek mondták

Hatalmas szaktudás

Alapos vizsgálat. Hatalmas szaktudás. Kedvesség. Emberségesség. Az asszisztens Katát is nagy nagy dicséret illeti, szakmailag és emberileg is. 

További vélemények

Kapcsolódó videók


FACEBOOK CSOPORTOK