Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Felhívjuk a figyelmét, hogy labor és egyéb vizsgálati eredmény értékelése szakorvosi kompetencia, mely a klinikai kép és az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg.

Javasoljuk, az eredmények értékeléséhez, a megfelelő kezelés megválasztásához jelentkezzen be vizitre.

Kedves Látogatónk!

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatok az emailcím és név (utóbbi tetszőleges, lehet kitalált megnevezés is, nem szükséges az Ön nevét megadni), melyeket a kérdés informatikai azonosítására, a válasz emailen megküldéséhez használjuk. Az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön ezen adatok általunk kezeléséhez hozzájárul. Bővebb információért olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat! További adatkezelési információkkal kapcsolatban olvassa el az Adatkezelési Tájékoztatónk

Tisztel Doktor úr/nő!

Idén nyáron ASD zárásom volt. kb. 2 éve nebevololt szedek a tachicardiara reggel, délben 2,5 mg-ot. Eddig a kontrollon, illetve vizsgálaton max. tachicardiát vettek észre a gyógysze mellett. Több mint 1 éve steroid kezelésben részesülök alap betegségem miatt, myasthenia. Pár hónapja a th.-m ki lett egészítve epherittel. Jó hónapja tapasztaltam többször fáj a fejem, mint máskor olyankor megmértem vérnyomásom, ill. próbáltam a gyógyszer hatását vizsgálni nem az okozza, mert a pulzusom is 100 körül mozog mostanában. A vérnyomásom a szokásos 90-100/70-80-ról 140-120/90-100-ra változott. Mellkas Rtg.-en voltam múlt héten légzőrendszeri betegségem miatt, s a szív mérsékelten balra nagyobbnak lett leírva. Ez ügyben nem küldött tüdőgyógyászom sehova. Az lenne a kérdésem, hogy a gyógyszerek okozhatják a tüneteim és az pedig a szívnél elváltozást. Műtét miatt nem kellene visszamennem kontrollra a kardiológushoz, mivel ő csak 1 év múlva hívott vissza, mert a kontrollon nem talált eltérést.

Előre is köszönöm válaszát!



Tisztelt Mariann!



Panaszait okozhatja a gyógyszeres kezelés változása is. Kardiológusával beszélje meg a myathenia kezelésére kapott gyógyszerek mellett szükséges e a kardiológiai gyógyszerelés megváltoztatása.



Üdvözlettel:



Dr. Sztancsik Ilona
dr. Sztancsik Ilona
dr. Sztancsik Ilona kardiológus

FACEBOOK CSOPORTOK

Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel!

PRIMA MEDICA