Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Felhívjuk a figyelmét, hogy labor és egyéb vizsgálati eredmény értékelése szakorvosi kompetencia, mely a klinikai kép és az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg.

Javasoljuk, az eredmények értékeléséhez, a megfelelő kezelés megválasztásához jelentkezzen be vizitre.

Kedves Látogatónk!

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatok az emailcím és név (utóbbi tetszőleges, lehet kitalált megnevezés is, nem szükséges az Ön nevét megadni), melyeket a kérdés informatikai azonosítására, a válasz emailen megküldéséhez használjuk. Az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön ezen adatok általunk kezeléséhez hozzájárul. Bővebb információért olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat! További adatkezelési információkkal kapcsolatban olvassa el az Adatkezelési Tájékoztatónk

Tisztelt Doktornő/ Doktor Úr!



37 éves vagyok, évek óta vérnyomás csökkentőt szedek. Az utóbbi években coverex As-t. Nyár végén volt egy - két kiugrás a vérnyomásban ( 180/100) majd Coverex as kombi-ra reggel és bisoprolol -ra este váltottunk. A vérnyomásom így tankönyvi 110-125/80 pulzus 70-80körül. De! Szinte egész nap érzem a szívem lüktetését. Este nagyon zavar és kellenetlen érzés. Refluxom is van. Nem tudom azzal összefügg e vagy egyáltalán mi okozhatja. Leleteim ekg- rendben. Köszönöm válaszukat!
Tisztelt Hatala Péter !



Panasza valószínű pszihés jellegű, de kérem keresse fel kezelőorvosát, ő pontosabban tud válaszolni kérdésére.



Üdvözlettel:

Dr. Sztancsik Ilona
dr. Sztancsik Ilona
dr. Sztancsik Ilona kardiológus

FACEBOOK CSOPORTOK

Orvos válaszol

Kérdését itt teheti fel!

PRIMA MEDICA